Karacasu’da Festival Heyecanı Sürüyor.

0

Karacasu Kaymakamlığı, Karacasu Belediyesi ve Sivil Toplum Kuruluşlarının düzenlemiş olduğu Karacasu’da Ara Güler ve Prof. Dr. Kenan Tevfik Erim’i Anma ve 1. Uluslararası Afrodisias Fotoğraf, Kültür Sanat ve Turizm Festivali 3. günde hız kesmeden devam ediyor.

Olumsuz hava şartları nedeniyle Yeni pazar yerinde düzenlenen etkinlik ADÜ Eğitim Fakültesi, Klasik Müzik Orkestrası ve Korosu Konseri ile başladı.Program Katılımcı emekçilerin Edremit Fotoğraf Sanatı Derneği ve Salihli Fotoğraf Derneği’nin fotoğraf sunumları ile devam etti.

Karacasulular Tarafından Büyük İlgi Gördü.

Gürcistan, İran-Tebriz, Ukrayna’dan gelen halk oyunları grubu ve Afrodisias Dans Grubundan oluşan Modern dans, jimnastik gösterileri büyük bir ilgiyle izlendi. Gece Urla Fotoğraf Derneği ve Nazilli Fotoğraf ve Plastik Sanatlar Amatör Derneği’nin fotoğraf sunumu ile son buldu.

Karacasu Kaymakamı Ahmet Soley ve Karacasu Belediye Başkanı Zeki İnal Festivalde boy gösteren festivale ışık katan halk oyunları temcilcilerine, emekçi fotoğrafçılara plaketlerini vererek teşekkürlerini iletti.

Paylaş: