Karacasu Belediyesi ‘Dilek ve Temenni Whatsapp hattı’ hizmete girdi

0

Karacasu Belediyesi, ilçedeki problemlerin daha hızlı çözülmesi amacıyla oluşturduğu Whatsapp Hattını devreye soktu.

Karacasu Belediyesi WhatsApp İletişim Hattı hizmete girdi. Karacasulular, Karacasu Belediyesi’ne iletmek istediklerini 7 gün 24 saat boyunca ‘0541 717 16 00’ No’lu hat üzerinden yetkililere ulaştırabilecek. Karacasu Belediyesi WhatsApp İletişim Hattı’na gelen tüm bildirimler, yetkililer tarafından değerlendirilmeye tabi tutulacak.

PROBLEMLERE HIZLI ULAŞILACAK

Karacasu Belediye Başkanı Zeki İNAL’ın talimatıyla hayata geçirilen proje sayesinde Karacasulular, belediyeye bildirmek istedikleri sorunların çözümü için günümüzün en yaygın ve hızlı iletişim ve paylaşım platformu olan Whatsapp’ı kullanabilecek.

Vatandaşlar, Karacasu Belediyesi’nin ‘0541 717 16 00’ numaralı Whatsapp hattı üzerinden bilgi ya da fotoğraf paylaşarak çözüm istedikleri sorunu bildirdikleri takdirde, Karacasu Belediyesi ekipleri en hızlı şekilde problem oluşan bölgeye giderek sorunun giderilmesi için gereken çalışmayı yapacak.

‘WHATSAPP HATTI VATANDAŞ’IN KAMERASI OLACAK’

“Açılan Whatsapp hattımızla vatandaşlarımız, ne sorunu varsa buradan bize iletebilirler” diyen Karacasu Belediye Başkanı Zeki İNAL, “Bu, bir anlamda halkın kamerası olacak. Böylece mahallelerdeki olumsuzluklardan daha çabuk haberdar olacağız ve daha çabuk çözüm üretebileceğiz. Mesela bir yerde çukur var, halk için tehlike oluşturuyor. Vatandaş çeksin bize yollasın, biz gereğini yapalım. Bu sistemde vatandaşlar dilek ve şikayetlerini, görsel mesajlar ile iletecek.” ifadelerini kullandı.

‘SADECE WHATSAPP DEĞİL AYNI ZAMANDA BEYAZ MASA’

Dilek ve Temenni Whatsapp hattı ‘0541 717 16 00’ hakkında değerlendirmelerine devam eden Karacasu Belediye Başkanı Zeki İNAL; ”Sadece Whatsapp hattı olarak düşünmeyin. Aynı zamanda ‘0541 717 16 00’ numaralı hattımız aramalara da açık olacak. Gerekli yönlendirmelerin yapılabilmesi ve bilgi alışverişi için vatandaşlarımız bu numarayı arayabilirler.” ifadelerini kullandı.

Paylaş: