Başkan İnal, Yenice ve Çamköy Mahallesinde Büyük Ölçüde Tamamlanan Köprü ve Büz Çalışmalarını Yerinde İnceledi.

0

Karacasu Belediye Başkanı Zeki İnal Çamköy ve Yenice Mahallelerinde Dandalaz Çayı Üzerindeki Büz ve Köprü Çalışmalarını Yerinde İnceledi.

Karacasu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Başkan Zeki İnal’ın talimatıyla Çamköy ve Yenice Mahallelerinde Dandalaz Çayı üzerindeki büz ve köprü çalışmalarını büyük ölçüde tamamladı.

 

Karacasu’da 31 Mart Mahalli idareler seçimlerinin ardından Belediye Başkanı seçilen Zeki İnal, geçtiğimiz günlerde AK Parti Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim ile birlikte yaptıkları girişimler neticesinde YİKOP’tan alınan büzlerin ilgili yerlere getirildiğini ve kısa sürede tamamlanacağını söylemişti.

Karacasu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü hızlı bir çalışmayla Yenice ve Çamköy mahallesindeki büz ve körü çalışmalarını büyük ölçüde tamamladı. Alanda yapılan yol açma ve genişletme çalışmalarının ardından dandalaz çayı üzerine yerleştirilen büzler köprü vazifesi görecek.

 

BAŞKAN İNAL ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ.

Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerin hızlı bir çalışmayla bölgedeki işin büyük ölçüde tamamlandığını söyleyen Başkan İnal, Yenice ve Çamköy’de incelemelerde bulundu.

 

‘’İŞİ KİMİN YAPTIĞINDAN ÇOK VATANDAŞIN SORUNUNUN ÇÖZÜLMESİYLE İLGİLENİYORUM.’’

Başkan İnal yaptığı açıklamada, “ Daha önce söylediğimiz üzere verdiğimiz sözleri yerine getirmek için özveriyle çalışıyoruz. Yenice ve Çamköy mahallelerimize verdiğimiz sözü yerine getirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Biz daha önce de bu konuda açıklama yapmıştık. Yanlış bir durum yok sayın vekilimiz Bekir Kuvvet Erim ile birlikte gerçekleştirdiğimiz girişimler neticesinde bu büzleri YİKOP’tan aldık. Ama alandaki tüm çalışmayı Karacasu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü olarak biz yaptık. Buradaki hizmette hem vekilimiz sayın Erim’in hem de YİKOP’dan sorumlu sayın Vali yardımcımız Mustafa Hulusi Arat’ın da büyük emekleri vardır. Biz bir hizmeti gerçekleştirdiğimizde kimlerin parmağı varsa söylemekten çekinmeyiz. Bunu daha önce de söyledik. Şimdi de söylüyoruz. Sayın vali yardımcımıza da vekilimize de teşekkür ederim. Kimin yaptığından çok vatandaşın sorununun çözülmesi ile ilgileniyorum. Teşekkürler..” ifadelerini kullandı.

Paylaş: